Müşteri Yorumları

Anasayfa » Müşteri Yorumları

İnciroğlu Nakliyat Müşteri Yorumları

Firmamız istek ve şikayet birimine yapacağınız yorumlar ile firmamızdan olumlu dönüşler alabilirsiniz. Düşüncelerinizi hem firma yetkililerimiz hem de halka açık bir şekil de paylaşmanız bizim için önemlidir.

 

Düşüncelerinizi Kısıtlamak Yerine, Paylaşmanızı İstiyoruz!

İnciroğlu Lojistik – Nakliyat – Depolama LTD.ŞTİ
 Yönetim Kurulu

Ziyaretçi Yorumları (33)
 1. Murat Cantürk dedi ki:

  Öncelikle Murat Bey, şahsında tüm İnciroğlu nakliyat ekibine teşekkür etmek istiyorum. Her anlamda mükemmel bir hizmet satın aldım. Ekipte bulunan arkadaşların gerek iş ahlakları gerek sosyal ahlakları bakımından takdir edilesi yaklaşımlarına şahit oldum. Nispeten lüks ve fazla sayıda olan ev eşyalarımı titiz bir şekilde İstanbul içinde taşıdılar aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Bugünlerde nakliyat ihtiyacı bulunanlara hiç düşünmeden İnciroğlu nakliyat ekibi ile çalışmalarını tavsiye ederim.

 2. Cesur GÜMÜŞ dedi ki:

  Bayrampasa içinde eşyalarınız özenle patpat malzemeyle ambalajlı ve titiz bir şekilde bizi üzmeden taşıma hizmetini sunan İNCİROĞLU NAKLİYAT teşekkür ederiz doğrudur adres şaşmayın

 3. Melda Tunç dedi ki:

  Henüz 6 aylık evliyken çalışmakta olduğum banka beni anadolu yakasındaki şubeden avrupa yakasındaki şubeye tayin etti. İlk başlarda günlük olarak gidip geleceğimi düşünüyordum ki iki aylık bir zaman zarfından sonra bu işin bu şekilde yürümeyeceğini anladım ve taşınmaya karar verdim. İşyerinden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İnciroğlu nakliyat şirketini internet üzerinden araştırdığımda okuduğum pozitif yorumlar beni kendilerini tercih etmeme sebep oldu. Evime gelen çalışanlar gayet saygılı ve işlerini temiz yapıyordu. Evimi tek bir gün içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

 4. Nilperi dedi ki:

  Kesinlikle İnciroğlu Nakliyatı Öneririm . Çok memnun kaldım . 2 saat gıbı bır sürede 2+1 evımı tasıdılar . Çocuklarda iyi ahlaklı saygılıydılar .

 5. sinem güloğlu dedi ki:

  Geçen hafta sonu İnciroğlu nakliyat firmasıyla taşındım, sağolsun Murat bey çok açıklayıcı ve Ekiplerinin güler yüzlülüğü, sorunlu olan bağlantı / eşya konularında bile yardımcı olmaları taşınma kabusumu bertaraf etti. Hem çok temiz çalıştılar hem de 1 çay bardağı bile kırılmadan yeni evime taşındım. Gardolabım bir önceki taşıma şirketinin azizliğine uğradığı için arızalıydı, tekrar birleştirildiğinde ayakta durmama ihtimali de vardi ama dolapları demontaj ve montaj yapan personelleri uğraştı (ki sorumluluklarında olmamasına rağmen) gıcır hale getirdiler dolabımı. Hiç düşünmeyin, endişe etmeyin, onlarla taşının. Ben bir daha taşınmak durumunda olursam İnciroğlu nakliyat ile kesinlikle irtibat kurarım hiç düşünmeden. Her şey için hepinize, tüm ekibinize teşekkür ederim. İşleriniz çok, kazancınız bol olsun! Bir daha ki sefere görüşmek üzere…

 6. Sadettin Erkara dedi ki:

  İstanbul içerisinde İnciroğlu nakliyat ile ev taşıttım ve hiçbir sorun yaşamadım. İnciroğlu nakliyat yetkilisi Serdar bey ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 7. Taha Akkuş dedi ki:

  Daha önce İnciroğlu nakliyat ile taşınmış olan bir bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendilerinden fiyat teklifi aldım. Çalışmış olduğum bankanın benden üc adet fiyat teklifi talep ettiğini belirttiğimde sağolsunlar diğer fiyat tekliflerini de hazırlatıp bana ulaştırdılar. Taşınırken hiçbir sorun yaşamadığım gibi Zafer ismindeki moobilya ustası daha öncesi taşınmamda zarar gören gardolabımı onardı. İnciroğlu nakliyatı kesinlikle tavsiye ederim.

 8. Ali Kemal dedi ki:

  İstanbul Tunceli’ye taşınma serüvenimizde yanımızda olan İnciroğlu nakliyat Murat bey ve ekibine teşekkür ederiz. Tunceli’ye kadar eşyalar nasıl gider stresi içerisindeydik ancak dikkatli ve özenli paketleme ile tüm eşyalarımızı hiçbir kayıp ve çizik olmadan getirdiler. Belirlenen Taşıma teslimat günü ve saatine tam riayet ettiler. eşyalarımızda ve mobilyalarımızda hiçbir ezilme çizilme sorun olmadı. Bir bardağımız dahi kırılmadı. Taşınma esnasındaki hiçbir isteğimizde geri çevrilmedi. Gönül rahatlığıyla taşınabilceğiniz ve tavsiye edebilceğimiz İnciroğlu nakliyata tekrar tekrar teşekkürler.

 9. Muhammet Tamer dedi ki:

  İş yerini açarken bütün mobilyalarımı Nurus’dan aldım ve alırken doğrusunu söylemek gerekirse bayağı bir para harcadım. Ofisimi açtıktan kısa bir süre sonra iş merkezimizin zemininde meydana gelen kaymadan dolayı işyerini taşımak zorunda kaldım. Taşımacılık ile ilgili internet ortamında araştırma yaparken karşıma çıkan İnciroğlu nakliyat ile görüştükten sonra işyerine gönderilen ekspertiz ile anlaştım. Şirket tarafından gönderilen ekspertiz eşyaların dikkatli bir şekilde paketleneceğini ve zaten ekiplerinde çok iyi bir marangoz ile geleceklerini sözlediler ve söz verdikleri gibi hareket ettiler. Eşyalarım zaten taşınmadan önce öylesine paketlendi ki o paketleme şeklini gördükten sonra ferahladım. İnciroğlu nakliyat şirket yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederim. Umarım bir daha taşınmak zorunda kalmam ama taşınacak olursam da görüşeceğimize eminim.

 10. Aynur Kozanoğlu dedi ki:

  Evimizin eşyalarını yeniledikten sonra sürpriz bir şekilde taşınmak zorunda kaldık. Evimizin eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıyabileceğine inandığımız birkaç nakliye şirketi ile görüştükten sonra bu işi yapması için İnciroğlu nakliyattan Serdar bey ile anlaştık. Kendisi bize kafamıza bir şeyi takmamamızı, taşımacılığın sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğini söylese de sürekli bir tedirginlik vardı üzerimizde.

 11. Burak Albayrak dedi ki:

  İnciroğlu nakliyat ile eşyalarımı taşıttım ve sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

 12. Mustafa Yılmaz dedi ki:

  Geçtiğimiz günlerde Ümraniyeden Kadıköye evimi taşıtmak için buradaki tavsiyelerden faydalanarak İnciroğlu nakliyat ile görüşerek fiyat teklifi talep ettim. Şirket evime bir yetkilisini göndererek eşyalarıma baktırdı ve fiyat teklifini ona göre verdi ve anlaştık. Taşımacılık süreci sorunsuz ve düzgün bir şekilde gerçekleşti.

 13. tavsiyem İnciroğlu nakliyat dedi ki:

  Murat bey ile taşınmanın başından sonuna kadar iletişim halindeydik. Arkadaşlar tam zamanında eve geldiler. Her şeyi paketleyip yüklediler. Eşyalarımın de-monteleri yapıldı. Benim birkaç günde yapamadığımı birkaç saat içinde hallettiler. Hiçbir şey için kaygılanmama gerek kalmadı. Aynı şekilde İstanbul’da da aynı özen ve gayreti gösterdiler. Bütün taşınma istediğim gibi oldu. Kırılacak eşyaların çoğunluğunu kendim paketlememe rağmen 1 tek bardağım dahi kırılmadı. Bütün eşyalarım sağlam geldi. Aynı şekilde monte edildi. İnciroğlu Nakliyatla taşınmanızı tavsiye ediyorum. Taşınmadan önce bütün detayları konuşmanız da yine taşınmanızın iyi geçmesi için iyi olacaktır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 14. Ece Altınsoy dedi ki:

  İzmir konak içerisinde evimizi taşıtmak için yaptığımız uzun araştırmalar sonucu arkadaşımın bana tavsiye ettiği İnciroğlu nakliyat ile anlaşarak evimi taşıttım. Almış olduğum hizmetten gayet memnun kaldım.

 15. Burhan Kaya dedi ki:

  Geçtiğimiz aylarda görev sürem dolduğu için yeniden istanbula taşınmak için bu web sitesi üzerinden bulduğum İnciroğlu nakliyat ile görüştükten sonra kendileri ile anlaştım. Evimin taşımacılık işlemlerini ustalıkla gerçekleştiren İnciroğlu nakliyat çalışanları eşyalarımı yeni evime sorunsuz bir şekilde ulaştırıp gerekli kurulumları yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.

 16. Rıfat A. dedi ki:

  Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak İnciroğlu nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, Murat bey ve ekibine teşekkür ediyorum

 17. Mustafa Yıldıran dedi ki:

  Kadıköy’den Ümraniye’ye evimi taşıtırken İnciroğlu nakliyatı tercih ettim ve söz verdikleri gibi düzgün bir taşımacılık hizmeti aldım. Tavsiye ederim.

 18. muhittin dedi ki:

  Baya eşya olan evimi Erzurum’dan Eskişehir’e taşınma durumum oldu, intertteki araştırmalarım sonucu bir kaç nakliyat firması ile görüştürm ve İnciroğlu nakliyat firması ile anlaştım, taşınma sürecinde hiç sorun yaşamadım ne konuştuysak onu yaptılar ve evimi sorunsuz tertemiz taşıdılar, personelleride çok efendi insanlardı Allah hepsine kolaylık versin zor iş yapıyorlar ve üstesinden geliyorlar, hizmetlerinden memnun kaldığım için bir tavsiye yazısı yazmayı uygun gördüm, benim sizlere tavsiyen İnciroğlu nakliyat olacak.

 19. Cahit Öztürk dedi ki:

  Evlenip eşyalarımızı alalı daha altı ay olmadan atanarak taşınmak zorunda kaldım. Avuç dolusu para verip üzerine bir de borçlanarak aldığım eşyaları taşıtmak için neredeyse bir hafta boyunca nakliye şirketlerini araştırıp bu nakliye şirketleri hakkında internette yorum yazan insanlar ile iletişime geçerek kendilerinden bilgi aldım. Hakkında en çok yorum okuduğum nakliye şirketi olan İnciroğlu nakliyat ile telefonda görüşerek Murat beyden detaylı bilgi aldım. Taşımacılık nasıl yapılır? Eşyalarım nasıl paketlenir? Yükleme ne zaman yapılır? Teslimat ne zaman yapılır? Ödeme şekli nedir? bu soruların hepsine açıklık getirerek beni detaylı bir şekilde bilgilendirdiler. Ben de hem İnciroğlu nakliyat kafama yattığı için hem de arayıştan sıkıldığım için İnciroğlu nakliyat ile anlaştım. Taşımacılık işlemlerinin tamamı Murat bey’in söz verdiği gibi gerçekleşti ve çok şükür eşyalarımdan hiçbiri zarar görmeden taşındım. İnciroğlu nakliyat yetkili ve çalışanlarına teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

 20. Selim Yiğit dedi ki:

  Ankara’daki 3+1 evimde ki eşyaların İzmir’e taşınması için Rehber nakliyat ile anlaşmıştım. Telefonda firmanın yetkilisi Serdar bey ile konuştuk ve konuştuğumuz gibi her taahhüdünü yerine getirdiler. Taşıma işlemine 4 arkadaş gelmişti, işlerini gayet hızlı ve profesyonel şekilde hallettiler. Büyük mobilyaları ve gardrobumu parçalara ayırdıktan sonra kırmızı koruyucu bir malzeme ile iyice sardılar. Gerek Gültekin beyin gösterdiği ilgiye gerekse çalışanların tutumlarına istinaden İnciroğlu nakliyatı arkadaşlarıma öneririm.

 21. Serhat Kurtuluş dedi ki:

  20 yıllık memurluk hayatımda 5 kez taşınmak zorunda kaldım ve her defasında kötü tecrübeler yaşadığım için son taşınmamda evimin eşyalarını yenilediğimdem ötürü adam gibi bir nakliye şirketi ile taşınmaya karar verdim. İşyerinden mesai arkadaşlarım ve internet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde karşıma çıkan İnciroğlu nakliyatta fiyat teklifi aldıktan sonra kendileri ile çalışmaya karar verdim. Taşınma işlemleri hiç beklemediğim gibi sorunsuz bir şekilde gerçekleşti ve eşyalarım 24 saat içerisinde yeni evime teslim edilerek kurulum işlemleri gerçekleştirildi. Teşekkürler İnciroğlu nakliyat.

 22. Hale Beylik dedi ki:

  İstanbuldan Antalyaya evimizi taşıdık. İnciroğlu nakliyata ulaşana kadar kara kara düşünüyorduk fakat bu işin bu kadar zor olmadığını bize ispatladılar. Şehirler arası nakliyatın bu kadar uygun fiyata yapıldığını bilmiyordum. Hem taşınmanın hemde yeni evimizin keyfini çıkarmak kaldı bize. bizi taşınma stresinden kurtardığınız için teşekkür ederiz İnciroğlu nakliyat.

 23. Melek Akar dedi ki:

  Hamile olduğumdan ötürü taşınırken eşyalarımı paketlemek gibi bir imkanım olmadığından internetten yaptığım araştırmalar neticesinde karşıma çıkan İnciroğlu nakliyattan Serdar bey ile görüşerek kendisine durumumu izah ettiğimde benim taşınma işlemlerini hiç dert etmememi, evin içerisinde yer alan bütün eşyaların detaylı bir şekilde paketlenerek taşınabileceğini benimle paylaşarak fiyat teklifinde bulundu. Fiyat teklifini kabul ettim ve taşınma günü gelip çattığında herşey konuştuğumuz gibi gerçekleşti. Çalışanlar hem çok saygılı hem çok anlayışlıydı. Beni birazcık bile yormadan taşınmama vesile olan İnciroğlu nakliyat çalışanlarından Allah razı olsun.

 24. Sinan Dağlı dedi ki:

  İnciroğlu nakliyat ile eşyalarımı İzmir’den İstanbul’a taşıttım ve en ufak bir sorun dahi yaşamadım. Çalışanların özverisinden ötürü teşekkür ederim.

 25. ibrahim A. dedi ki:

  İnciroğlu nak. tavsiye ederim tek parça eşyam vardı ve hiç tereddüd etmeden taşırız dediler en uygun fiyata en sağlıklı şekilde taşıdılar diğer firmalara tavsiyem müşteri müşteridir sizin en iyi reklamınızı müşterileriniz yapar tek parça yada 2 parça eşyaları taşımayız demeyin bende size tavsiye..ilginiz için teşekkürler İnciroğlu personelleri..

 26. Volkan Diyar dedi ki:

  Şehir değiştirmek onca eşyayla büyük bir eziyet diye düşünürken bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine İnciroğlu nakliyatla tanıştık, sürecin en başından en sonu plan program gayet güzel işledi ve hiçbir zorluk çekmeden İstanbuldan Akyazıya taşındık, fiyatlarıda aldığım diğer fiyatlara yakındı, benim deneyimlerime göre İnciroğlu nakliyat tavsiye edilecek bir firma olduğunu kanıtladı ve diğer insanlara tavsiye etmeyi kendime görev bilerek bu web sayfalarına yazdım

 27. Michael Dover dedi ki:

  As a former employee of the American Consulate in Istanbul i have went back to America and have move my house with İnciroğlu Logistics. The move of my house has take 2 months but there was no problem with my goods.

 28. Sevilay Türkyılmaz dedi ki:

  Gerçekten titiz bir insan olarak özellikle piyanoma ve tablolarıma aşırı önem veririm. Böyle bir azami dikkatle ve uzman ekiple karşılaşınca gönül rahatlığıyla ilk kez İnciroğlu nakliyata emanet ettim onları. Fiyat mühim değildi önemli olan eşyalarımın zarar görmemesiydi ama bu fiyata da böyle hizmet veriliyorsa tek kelimeyle bravo diyorum. İnciroğlu nakliyat bu işte en iyisi olduğunu bize gösterdi.

 29. Nurettin Alkoç dedi ki:

  Almanyadan aldığım iş teklifini kabul ettim ve taşımacılık konusunda İnciroğlu Lojistik nakliyat ile anlaştım. Eşyalarımı 12 gün gibi bir zaman zarfında kölndeki evime getirerek kurulum işlemlerini tamamladılar.

 30. Esra Cingöz dedi ki:

  Geçtiğimiz hafta Kadıköy içerisinde eşyalarımı taşıtmak için arayış içerisine girdiğimde arkadaşımın tavsiyesi üzerine İnciroğlu nakliyat ile iletişime geçtim. Kendini Murat olarak tanıtan şirket yetkilisine isteklerimi anlattıktan sonra evime bir eksper göndererek eşyalarıma baktırdı ve daha sonra fiyat teklifini sundu. Eğer vaadlerinizi yerine getirecekseniz fiyatın benim için kabul edilebilir olduğumu söylediğimde ise merak edilecek birşeyin olmadığı söyledi ve anlaştık. Taşımacılık gününde ise verilen tüm sözler yerine getirilerek taşımacılık işlemleri tamamlandı. İnciroğlu nakliyat’ı evini taşıtacak herkese tavsiye ederim.

 31. Süleyman Haktan dedi ki:

  Tayinim dolayısı ile İstanbul’dan Kayseri’ye taşınmak durumunda kaldım. Nakliye şirketlerini araştırırken İnciroğlu nakliyat’ın hem istanbul hem kayseride ofislerinin bulduğunu gördüm ve bu durumun benim için her iki tarafta muhattap bulmak açısından iyi olacağı düşüncesi ile tercih ettim. Taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştikten birkaç gün sonra taşımacılık işlemlerinde bir sorunun yaşanıp yaşanmadığını öğrenmek için aranarak memnuniyet anketi gerçekleştirildi. Teşekkürler İnciroğlu nakliyat.

 32. Zeliha D. dedi ki:

  Merhabalar. Dün evimizi İnciroğlu nakliyat firması ile taşıdık. Nakliyemizi yapan Murat bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Zamanlama, paketleme hizmeti, temizlik ve itina konularında çok başarılı bi ekipleri var. Eşyalarımızı özenle paketlediler. Yeni evimizde yerleştirme ve mobilya kurulumlarını kendi marangozları yaptı. Çok emek verdiler, ellerine sağlık diyorum. Biz çok defalar büyük nakliye firmalarıyla iller arası evimizi taşıdık ama bu kadar profesyonel ve güzel çalışanlarını ilk defa görüyorum. Fiyat konusunda da çok makul ve kanaatkarlar. Allah yollarını açık etsin.

 33. Abdulhamit Osmanoğlu dedi ki:

  Firma yetkililerine ve çalışanlarına öz verili çalışmaları adına teşekkür ediyorum. Gayet Profesyonel ve başarılı bir firma canı gönülden tavsiye ediyorum.